picker

Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

Pritrūkote idėjų, kaip įdomiai atšvęsti vaiko gimtadienį? Siūlome Jums puikią išeitį! Žaidimų kambaryje „Linksmuolis“ galėsite paįvairinti savo šventes teminiais gimtadieniais. Pas mus Jūsų mažiausieji galės pavirsti į superherojus, pasakų princeses, mylimiausių animacinių filmukų personažus ir puikiai praleisti laiką draugų bei artimųjų apsuptyje.

„Linksmuolyje“ keistų idėjų nebūna! Pažadame padėti jas visas išpildyti. Jums pageidaujant, pasirūpinsime visomis detalėmis, reikalingomis užtikrinti puikią šventę. Teminiuose gimtadieniuose labai svarbu sukurti tinkamą atmosferą, todėl galėsime papuošti stalą bei šventės erdvę dekoracijomis, atitinkančiomis Jūsų pasirinktą temą.

Taip pat Jūsų šventėje gali dalyvauti animatoriai, kurie užims vaikus ir suteiks jiems nepamirštamų įspūdžių.

Žinoma, koks gimtadienis be torto ir vaišių? Šalia veikianti kavinė pradžiugins visų mažųjų ir jų tėvelių pilvukus. Čia galėsite pasimėgauti gardžiais užkandžiais, desertais ir ką tik iškeptomis picomis. O kad įspūdžiai kuo ilgiau išliktų ir galėtumėte pasidžiaugti šventės akimirkomis net po ilgo laiko, siūlome Jums pasinaudoti fotografo paslaugomis.

Teminių gimtadienių kainos nuo 215 EUR (įskaičiuota kambario nuoma+personažas)

Nusprendę surengti teminį gimtadienį pas mus, papildomai galėsite užsisakyti:

  • Skanų tortą;
  • Užkandukus ir papuošimukus;
  • Suderintą meniu tiek vaikams, tiek suaugusiems:
  • Animatorių;
  • Fotografo paslaugas.

 

To Top