picker

Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

Žaidimų kambarys „Linksmuolis“ – tai jauki erdvė vaikams ir suaugusiems Lazdynuose, puikiai pritaikyta gimtadieniams, ar kitoms privačioms šventėms. 

Patogiai suplanuota virš 100 kv.m aplinka, pripildyta smagiausių atrakcionų ir turinti poilsio erdvę, leis patogiai jaustis tiek vaikams, tiek ir suaugusiems.

Apsvarstę, ko reikia kiekvienam, sutalpinome viską į dvi zonas: didesniesiems (iki 10 metų vaikams) parūpinome kliūčių ruožą, batutą, dvigubą čiuožyklą ir net „Tarzano“ nusileidimą. Mažieji džiaugsis daugybe lavinamųjų žaislų, vandens batutu, kamuoliukų baseinu, sūpynėmis bei karusele!!!

Šalia veikianti kavinė pradžiugins ir vaikų mėgstamu meniu nuo užkandžių ar picų iki desertų bei įvairių gėrimų.Todėl galite būti ramūs, kad šventė pavyks – jei tik pageidausite, pasirūpinsime viskuo: nuo stalo dekoravimo iki animatorių, užimsiančių vaikučius.

Žaidimų kambarys „Linksmuolis” įsikūręs pramogų komplekse „Pramogama” su šalia veikiančia kavine bei daugiafunkcine erdve, kurioje šventes rengia ir vaikai nuo 10 metų, ir suaugę ar įmonės. Todėl visi kartu galime pasiūlyti puikius sprendimus vaikų, suaugusių, šventėms, darželių, mokyklų, ar įmonių renginiams, kuriuose kartu švenčia ir suaugę ir vaikai. 

Laukiame Jūsų atvykstant!

Nepamirškite susipažinti su Linksmuolio taisyklėmis čia!

To Top