picker

Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

Jaukiame žaidimų kambaryje „Linksmuolis“ vietą atras bet kokią Jūsų mažųjų šventė!

Patogi ir erdvi salė – tai puiki vieta atšvęsti gimtadienį, krikštynas, o gal net ir pirmąjį skambutį, ar kitas privačias šventes.

„Linksmuolio“ komanda kruopščiai apsvarsčiusi, ko reikia kiekvienam lankytojui, suderino dvi veiklas vienoje salėje, todėl šventės metu kiekvienas dalyvis suras sau tinkamą užsiėmimą!

Vaikai galės dūkti kliūčių ruože, šokinėti ant batuto, naudotis čiuožyklomis, sūpynėmis, karusele ir daugybe kitų pramogų. O kol Jūsų mažieji žais, Jūs galės atsipūsti, pailsėti poilsio zonoje, kuri patogiai įrengta taip, kad visada matytumėt savo vaiką. O jeigu norite pailsinti akis nuo savo aukselių, siūlome atsipalaiduoti šalia esančioje Jaukioje Kavinėje.

Kartu įsikūrusioje Lankinio arenoje galime surengti šventę vyresniems nei 10 metų vaikams, todėl mūsų pramogų komplekse savo šventės vietą galės atrasti bet kokio amžiaus klientas. 

Žmonių skaičius

Erdvioje ir jaukioje salėje telpa iki 40 žmonių.

Maistas

Norėdami gardžiai pavalgyti, neturėsite ilgai sukti galvos. Čia pat įsikūrusioje kavinėje-picerijoje rasite vaikišką meniu, iš kurio skanėstą išsirinks net pats išrankiausias valgytojas. Alkani neliks ir suaugusieji. Turime platų užkandžių, desertų, picų ir gėrimų pasirinkimą.

Preliminarios privačių švenčių kainos čia.

To Top