picker

Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

Kaip leisti laiką su Linksmuoliu?

Teminiai gimtadieniai

Pritrūkote idėjų, kaip įdomiai atšvęsti vaiko gimtadienį? Siūlome Jums puikią išeitį! Žaidimų kambaryje „Linksmuolis“ galėsite paįvairinti savo šventes teminiais gimtadieniais. Pas mus Jūsų mažiausieji galės pavirsti į…

Skaityti daugiau…

Privačios šventės

Jaukiame žaidimų kambaryje „Linksmuolis“ vietą atras bet kokią Jūsų mažųjų šventė. Patogi ir erdvi salė – tai puiki vieta atšvęsti gimtadienį, krikštynas, Kalėdinius vakarėlius ar kitas privačias šventes.

Skaityti daugiau…

Kasdieniniai žaidimai

Kol vaikai pramogaus įdomybių pilname kambaryje, tėveliai galės papietauti ar pavakarieniauti šalia įsikūrusioje kavinėje-picerijoje.

Skaityti daugiau…

Kavinė užsakymams

Šalia Linksmuolio žaidimų kambario įsikūrusi kavinė, kur galite atšvęsti įvairias Jums svarbias šventes. Kavinė veikia pagal užsakymą.

Skaityti daugiau…

Foto įspūdžiai

Kad šventės akimirkos neprabėgtų nepastebėtos, o Jums patiems nereikėtų rūpintis, kokio kampo ir kokio apšvietimo nuotraukai prireiks, siūlome pasinaudoti profesionalių fotografų paslaugomis.

Skaityti daugiau…

Šventės dekoravimas

Tinkamas papuošimas – sėkmingos šventės garantas. Padėsime Jums sukurti nuostabią atmosferą su stalo bei šventinės erdvės dekoracijomis.

Skaityti daugiau…

Linksmi personažai

Jei baiminatės, kad linksmybių kupino kambario ir gausybės vaišių neužteks, ir čia galime pasiūlyti Jums išeitį – pasikvieskite į pagalbą animatorių, kuris sudomins ne tik mažuosius, bet ir daugelį suaugusiųjų.

Skaityti daugiau…

LANKINIS!

Žaidžiant LANKINĮ, iš lankų į varžovus yra šaudomos patentuotos, specialiai šiam žaidimui sukurtos 100% saugios strėlės. Pataikius strėle į priešininką, jis yra eliminuojamas ir tokiu būdu yra renkami taškai komandoms. Šie taškai žaidimo pabaigoje nulemia komandos pergalę. Ir tai tik vienas iš žaidimo variantų, o jų yra nemažai! 

Skaityti daugiau…

To Top